Quartos Beija-Flor Hotell
| Gratis Wi-Fi Gratis Wi-Fi i rummet | Rökning förbjuden Rökfria rum | Husdjur ej tillåtna Inga husdjur |
Quartos Beija-Flor Hotell Capitólio ligger inom 3 km från Cachoeira Morro Chapeu.
Capitólios centrum kan nås på 5 minuters promenad, och Praia ligger ungefär 17 minuters promenad bort. Gästerna hittar Cachaça Sossegada en kort bit från det här hotellet. Du kommer att befinna dig inom 2 km från Cachoeira Ambrosio.
Restaurangen Pizz Bar erbjuder ett brett utbud av sydamerikanska rätter och nära hotellet.
- Lokala sevärdheter
- Saraiva Adventure603 km
- Lago de Furnas588 km
- Casa Loterica Ponto da Sorte401 km
- Capitolio konstgjord strand1001 km
- Praia Artificial Municipal Domingos Goncalves Machado999 km
- Igreja Matriz de São Sebastião216 km
- Cachaça Sossegada712 km
- Cachoeira Ambrosio2715 km
- Supermarket Super J669 km
- Prainha de Capitolio950 km
Bekvämligheter på boendet
Beskrivning
- Rökfria rum
- Ingen parkering
- Inga husdjur
På rummet
- Gratis Wi-Fi i rummet
Hotellregler
- Information om extrasängar
- Inga barnsängar tillhandahålls i ett rum.
- Inga extrasängar tillhandahålls i ett rum.
Vanliga frågor
- 🌇
Hur lång tid tar det att ta sig till centrum från Quartos Beija-Flor Hotell?
Det tar 5 minuter till fots att komma från Quartos Beija-Flor Hotell till centrum. - 🕗
Vilken tid checkar man ut på Quartos Beija-Flor Hotell?
Gästerna på Quartos Beija-Flor Hotell måste checka ut till 11:00. - 💵
Vad är priset för ett rum på Quartos Beija-Flor Hotell?
Det genomsnittliga priset för ett rum i Quartos Beija-Flor Hotell är 35$. För särskild information vänligen kontakta hotellets personal. - 🚪
Vilka rumstyper finns tillgängliga på Quartos Beija-Flor Hotell?
Quartos Beija-Flor Hotell erbjuder Familjerum och Studio att välja mellan.